Promocje

Proponujemy korzystne rabaty do -20% na produkty HENDERSON. W ofercie bardzo dużo atrakcyjnych modeli. Warunki w każdym przypadku ustalamy indywidualnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty oraz składania zamówień.

Przez 2 miesiące – czerwiec i lipiec, obowiązuje promocja na nową kolekcję LAMA. Warto się zapoznać z ofertą bardzo atrakcyjnych piżam damskich, męskich szortów i slipów, fig damskich. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty oraz składania zamówień.

Wybrane modele z prezentowanej promocji:

Do 14 czerwca trwa promocja na bieliznę wyszczuplającą JULIMEX. Ceny wyszczuplone o 15 %, warto skorzystać i odchudzić portfel 🙂 Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty oraz składania zamówień.

Wybrane modele z prezentowanej promocji:

Na wybrane modele biustonoszy Nipplex trwa obecnie wyjątkowa promocja z rabatem – 30%. Jest to doskonała okazja, żeby zaopatrzyć się w sprawdzone w sprzedaży produkty w bardzo atrakcyjnej cenie ! Modele w promocji: Patricia II, Edyta, Telimena, Brigitte, Tatiana semi soft. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty oraz składania zamówień.

Wybrane modele z prezentowanej promocji:

Wprowadzamy 20 % obniżkę cen na całą kolekcję Basic marki Rossli. Obecnie po tak niskiej cenie można zakupić podkoszulki męskie i damskie na ramiączka oraz z krótkim rękawem, szorty i slipy męskie a także figi damskie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty oraz składania zamówień.

Wybrane modele z prezentowanej oferty:

Promocja bielizny Obsessive dotyczy końcówek kolekcji. Obecnie można zakupić wybrane modele w cenie obniżonej do 20 %. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty oraz składania zamówień.

Wybrane modele z prezentowanej promocji:

« z 2 »

Nowa promocja bielizny Mat dotyczy końcówek kolekcji sezonowych, na które proponujemy 30% zniżki, natomiast końcówki z kolekcji bazowej obejmuje promocja – 20 %. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty oraz składania zamówień.

Wybrane modele z prezentowanej promocji:

Nowa promocja bielizny Gorteks dotyczy końcówek serii sezonowych w cenach obniżonych o 30% oraz końcówek serii bazowych obniżonych do -20%. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty oraz składania zamówień.

Wybrane modele z prezentowanej promocji:

Nasza promocja bielizny Nipplex obejmuje modele z końcówek serii kolekcji sezonowych, których ceny obniżamy do -30%, natomiast końcówki bazowe do -20%. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty oraz składania zamówień.

Wybrane modele z prezentowanej promocji:

Aktualna promocja bielizny Kleo dotyczy eleganckich fig z mikrofibry, których ceny obniżamy o 10 %. Obniżki cen obejmują także modele fig kolorowych oraz biustonosze Helena, których rabaty uzgadniamy z Państwem indywidualnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty oraz składania zamówień.

Wybrane modele z prezentowanej promocji: