O firmie

Firma Handlowa PUHP „TEA” istnieje na rynku od 1993 r. z siedzibą w Łodzi przy ul. Brukowej 10. Nasza hurtownia oferuje markową bieliznę zarówno damską jak i męską. Oferujemy produkty o wysokiej jakości i w rozsądnej cenie. Towary są nowe i zapakowane w oryginalne opakowania przez producenta.

Jesteśmy dystrybutorami dobrych marek bieliźniarskich i gorseciarskich takich jak: OBSESSIVE, ATLANTIC, HENDERSON, ESOTIQ, NIPPLEX, GORTEX, MAT, HANNA STYLE, FOREX – DE LAFENSE, ITALIAN FASHION, KLEO, TARO, AQUARILLA, SENSIS, KEY, ROSSLI, MILENA, REDO, SESTO SENSO, CORNETTE oraz innych. W stałej ofercie posiadamy m.in. podkoszulki, piżamy, bokserki, slipy, skarpety, figi, biustonosze, koszule ciążowe, szlafroki i wiele innych produktów bieliźniarskich. Zapraszamy do zapoznania się z często uaktualnianą ofertą naszej hurtowni. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami oraz składania zamówień drogą telefoniczną lub mailową :

  • e-mail: tea@tea.com.pl
  • tel.: (42) 612 28 75

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pragnąc wyjaśnić ewentualne wątpliwości i przekazać dodatkowe informacje o naszych produktach. Proponujemy Państwu solidność współpracy, bardzo dobrą jakość produktów i jako hurtownia rozsądne ceny. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

PUHP “TEA”

91-341 Łódź, ul. Brukowa 10

Czynne : pn – pt , w godz. 8 – 16