Promocje

Wprowadzamy 20 % obniżkę cen na całą kolekcję Basic marki Rossli. Obecnie po tak niskiej cenie można zakupić podkoszulki męskie i damskie na ramiączka oraz z krótkim rękawem, szorty i slipy męskie a także figi damskie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty oraz składania zamówień.

Wybrane modele z prezentowanej oferty:

 

Promocja bielizny Obsessive dotyczy końcówek kolekcji. Obecnie można zakupić wybrane modele w cenie obniżonej do 20 %. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty oraz składania zamówień.

Wybrane modele z prezentowanej promocji:

« 1 z 2 »

Nowa promocja bielizny Mat dotyczy końcówek kolekcji sezonowych, na które proponujemy 30% zniżki, natomiast końcówki z kolekcji bazowej obejmuje promocja – 20 %. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty oraz składania zamówień.

Wybrane modele z prezentowanej promocji:

Nowa promocja bielizny Gorteks dotyczy końcówek serii sezonowych w cenach obniżonych o 30% oraz końcówek serii bazowych obniżonych do -20%. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty oraz składania zamówień.

Wybrane modele z prezentowanej promocji:

Nasza promocja bielizny Nipplex obejmuje modele z końcówek serii kolekcji sezonowych, których ceny obniżamy do -30%, natomiast końcówki bazowe do -20%. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty oraz składania zamówień.

Wybrane modele z prezentowanej promocji:

Aktualna promocja bielizny Kleo dotyczy eleganckich fig z mikrofibry, których ceny obniżamy o 10 %. Obniżki cen obejmują także modele fig kolorowych oraz biustonosze Helena, których rabaty uzgadniamy z Państwem indywidualnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty oraz składania zamówień.

Wybrane modele z prezentowanej promocji: